Author Topic: İndirimli Facebook-İnstagram Sponsor Reklamı  (Read 1 times)

yeliz

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 657
    • View Profile
İndirimli Facebook-İnstagram Sponsor Reklamı
« on: April 18, 2020, 12:14:56 pm »


%75'e varan indirimlerle Facebook-İnstagram sponsor reklam

Paketlerimiz;

Deneme paketi
150TL karşılıgında 300TL reklam. Kredi Kartı İle demek İin Tıklayınız.

Silver paket
300TL karşılığı 750TL reklam. Kredi Kartı İle demek İin Tıklayınız.

Altın paket
600TL karşılığı 1.650TL reklam. Kredi Kartı İle demek İin Tıklayınız.

Kurumsal paket
1.200TL karşılığı 3.750TL reklam. Kredi Kartı İle demek İin Tıklayınız.


Hizmet kullanım ve şartları;
1-Sipariş verdiğiniz paket kullanımında tekrar satın almak isterseniz nceki aldıgınız paketin zerine ekleyip st pakete geemezsiniz, sıfırdan almanız gereklidir. rnek vermek gerekirse silver paket sahibi oldunuz kullanım sırasındayken 300TL daha deyip Altın pakete geemessiniz 600TL daha vererek ek 1.650TL bte alabilirsiniz her paketin avantajı bu nedenle vardır.

2-Satın alımdan sonra bizden kaynaklanan bir sorun olmadığı srece iade kesinlikle sağlanmamaktadır.

3-Altın ve kurumsal paketlerdeki bteniz 2 yada 3 gne blnebilir.

4-Reklam siparişi verdikten sonra yogunluk durumuna gre reklamınızı oluşturmamız iin 24 ile 36 saat sre sizden isteyebiliriz.

5-Biz elimizden gelen mmkn olan en iyi şekilde reklamlarınızı hazırlarız fakat şu kadar kazanırsınız kar edersiniz diye bir garanti veremeyiz ltfen anlayış gsteriniz reklam ne kadar iyi olursa olsun nasip nemli bir faktrdr.

6-Reklamlarda instagram hesabınızı veya sayfanızı etiketleyerek satışlarınız iinse telefon ile siparişe ynlendirerek reklamınızı yayınlıyoruz site url gvenlik aısından ıkmıyoruz, ayni şekilde sayfanıza direk ıkmak yerine 3.şahıs perspektif'inden ıkıyoruz tm bunlar %100 oranda sayfa, hesap veya sitenizin gvenliği aısından nem arz etmektedir.

7-Değerlendirme sreleri Facebook iin ok fazla olmamaktadır genellikle reklam girişlerinden sonra reklamlarınız ayni gn ierisinde başlamaktadır.

8-İnstagram takipi kazanmak, veya rnnz satmak yada videonuzun binlerce insana ulaştırmak amacı ile kullanımı tavsiye edilir fakat videonuza sabit izlenme olarak değil para para sağlanmaktadır yani asıl ama ieriği insanlara izletmektir.

9-Tm bu kuralları bizden hizmet satın aldıysanız kabul etmiş sayılırsınız.


instagram sponsor reklam | indirimli facebook

Adres: https://www.adsreklam.net/hizmet/18/-kurulum-ve-optimizasyonla-instagram-facebook-sponsorlu-reklamlari-75-e-varan-indirim-kacirmayin-

Share on Facebook Share on Twitter